הצעות נישואין

הגיע הרגע והזמן הכי נכונים ומושלמים לעשות את הדבר הנכון ולהציע נישואים לבחירת ליבך. הצעות נישואין הן אחד הדברים הבלתי נשכחים(חוץ מהחתונה עצמה כמובן). אין דבר יותר מרגש ורומנטי מאשר הצעת נישואין מרגשת. התכנון,הריגוש,האהבה...הכול מתערבב ויוצר הרגשת פחד איומה שאולי זה לא ממש יצליח(חוץ מהחשש שאולי הא לא תסכים). היום ניתן להשתמש בשרות תיק תק שיהפוך את הצעת הנישואין שלכם לאירוע בלתי נשכח עם הפקה גדולה, בלונים ,זיקוקים ועוד. צוות שירות תיקתק ישמח לעזור ולהציע רעיונות רומנטיים ומיוחדים. הצעות נישואין רומנטיות בצימרים בצפון, הצעת נישואין באוויר, בים וביבשה. צוות תיקתק מוכן וערוך לכל הצעה או רעיון להצעת נישואין מיוחדת ומרגשת במיוחד. הבאנו לכם כמה רעיונות רומנטיים אפשריים של הצעות נישואין מדהימות.
*ארוחה רומנטית- בין הרים וגבעות ממתין שביל לפידים רומנטי המוביל לשולחן ערוך עם שלל פינוקים, פרחים,נרות ויין משובח לצידה של מדורה בוערת.
*עיצוב רומנטי- אתם תקבעו צימר רומנטי וצוות תיקתק יגיע לצימר לפניכם, יקשט אותו נרות,פרחים וסידורי בלונים מיוחדים עם מגוון משימות רומנטיות מיוחדות. בסיום ההצעה שילוב של זיקוקים עם הצעת נישואין רומנטית.
*האביר והנסיכה- הצעת נישואים מהאגדות, בליווי תלבושות מיוחדות, ניצבים, כרכרות וסוסים הצעת נישואין במקום רומנטי ומיוחד בהפקת ענק שתישאר מזכרת מדהימה.
*הצעת נישואין מהשמיים- הצעה רומנטית במקום רומנטי עם תצפיות נוף קסומות כשלפתע טיסן מהשמיים מנחית קופסה לפניכם וממנה הפתעה רומנטית .
*שלט ענק – אתם בטיול רומנטי בהרים ומעליכם טיסן פרלייט מיוחד מעופף מעליכם וגורר אחריו שלט ענק של "התינשאי לי". הצעת נישואין רומנטית ולא שגרתית שלא תישכח.

וזהו...שיהיה במזל טוב.
אחרי הצעת הנישואין אנו ממליצים לכם להכנס גם לפורטל חתונה