מתנות רומנטיות

מתנה קטנה רק כדי להפגין עוד טיפ טיפה אהבה. מתנות רומנטיות אינן חייבות להגיע ביום מיוחד או בתאריך ספציפי . מתנות רומנטיות כיף לקבל ולתת כל השנה בכל יום ובכל שעה. הרעיון הוא לא לתת מתנה וזהו אלא לתת מתנה שתהיה שימושית לשניכם, כך שהרומנטיקה תשפיע על הזוג והזוגיות. הנה מגוון מתנות רומנטיות שאני אישית הייתי שמחה לקבל.
*שיט רומנטי ביאכטה- שיט רומנטי רק את הוא והים הפתוח. שטים בין הגלים ונהנים ממרחב, חופש, ארוחה רומנטית ויאכטה פרטית לאהבה.
*שיר בהפתעה- צלצלו לחברת תקליטים ותנו להם כמה פרטים על בן הזוג. הם יהפכו זאת לשיר עם לחן ומילים נוגעות ומצחיקות שירגשו ויישארו כמתנה רומנטית מיוחדת למזכרת.
*ארוחה רומנטית בחוף הים- רק אתם השף האישי,המטעמים המיוחדים, אור הנרות הירח הכוכבים והים. זוהי המתנה העי רומנטית מבין כל ה מתנות הרומנטיות הקיימות.
*קליפ וידאו מיוחד- צלמו קליפ וידאו שיכלול תמונות, שירים ורגעים נבחרים שלכם יחד. ערכו אותו לדיסק איכותי ושבו לצפות בו בכל רגע נתון.
*מסג' מפנק- טיפול ספא מפנק ומרגיע ע"י מעסה מקצועי. המסג' יערך במרכז ספא עם מתקני ספא שונים לשימושכם כמו: בריכת שחייה, ג'קוזי גדול, סאונה רטובה ויבשה ובסוף אדיר. ניתן לשלב ארוחת צהריים מפנקת.
*חופשה בצימר רומנטי- לילה או שניים בצימר רומנטי כשאתם טובלים בג'קוזי גדול,ולוגמים מין משובח לצידה של מיטה זוגית רכה ומזמינה זוהי מתנה רומנטית מושלמת. מומלץ להוסיף ארוחת ערב רומנטית ומסג' מפנק .