החיפוש נעשה קל מתמיד

אודות גיפטי-GIFTY

בשנת 2014 הוקמה חברת "אופק לבן" אשר מספקת מתנות לארגונים, עסקים וחברות.

במהלך השנים התעורר הצורך באתר המספק מתנות ומארזי שי לאנשים פרטיים וחברות קטנות שיכול לספק גם מתנה בודדת מהקטלוג העשיר ולכן הוקם אתר גיפטי-gifty.


גיפטי-gifty  הוא אתר מתנות ומארזי שי שהוקם מתוך אהבה ורצון שתוכלו לתת לעצמכם וליקרים לכם מתנה איכותית, טובה ומשתלמת.

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים מהמותגים המובילים בשוק הישראלי ובכך אתם יכולים לרכוש את המתנות שלכם ולדעת שבחרתם נכון. בין הקטלוגים באתר תוכלו למצוא מוצרי חשמל, כלי בית, ציוד לטיולים וקמפינג, מוצרים למשרד ולעובדים, מארזי שי, מוצרי נוחות וכל זה ועוד מבלי לצאת מפתח הבית.

אתר גיפטי עובד בשיתוף פעולה עם עמותות חברתיות וטיפוליות ברחבי הארץ אשר משלבות נערים עם צרכים מיוחדים ונוער קצה באריזת המארזים שלנו. מתוך ראייה של עזרה ונתניה הדדית.


ובנימה אישית, אני מיכל קסלר מנהלת אתר גיפטי. נשואה ואמא לשלושה בנים חמודים. כמישהי שבשנים האחרונות חיפשתי נוחות וקלות רכשתי מתנות ומוצרים באינטרנט. יש בי הבנה שגם בקנייה באינטרנט אני יכולה ורוצה לקבל שירות טוב, אדיבות ומחירים טובים. שגם באינטרנט אני יכולה לקבל מוצרים איכותיים וגם שתוך כדי הלחץ ועומס החיים אני יכולה לדאוג שהדברים שאני רוצה יגיעו עד אלי מבלי לבזבז זמן יקר.

בגיפטי אני פועלת ומנהלת בדיוק ככה והדבר החשוב שעומד לנגד עיניי הוא לתת שירות מצוין, איכותי ומוצרים במחירים אטרקטיביים וככה אתם תוכלו לקנות מתנות בלב שקט ובטוח.