החיפוש נעשה קל מתמיד

אוהלי שטח GONATURE/CAMPTOWN

אוהל לקמפינג ולטיולים

למה צריך לקחת אוהל לטיול?

אוהל קמפינג הוא מוצר חובה לכל מי שרוצה לטייל בשטח בצורה מסודרת ונוחה. זה לא משנה אם אתם בטיול משפחתי, יחידני או זוגי. גם אם אתם הולכים לטיול בהרים, על רצועת חוף או ביער אתם רוצים להרגיש מוגנים. אתם רוצים שיהיה לכם מקום מחסה מפני תנאי מגז האוויר השונים, רוצים שיהיה לכם מקום לאחסן את הציוד, שיהיה לכם מקום הגנה מפני חרקים וכן מקום שבו יהיה לכם פרטיות.

מה חשוב לבדוק כאשר בוחרים אוהל?

צריך לבדוק ולהתאים את האוהל לצרכים הכללים שלכם ושיתרום לכם לכמה שיותר זמן ולתנאים שונים.

דברים שחשוב לבדוק באופן כללי:

גודל האוהל- האם האוהל שאתם מחפשים מיועד למשפחה לשני אנשים או אולי אתם צריכים אוהל ליחיד.

הרכבה ופירוק מהיר ונוח- ככל שהקמת ופירוק האוהל מהיר ונוח יותר כך חווית המשתמש שלכם מהאוהל יהיה טוב יותר ותרגישו סיפוק יותר מקנייה נבונה של האוהל.

התאמה לתנאי מזג אוויר שונים- האוהלים הטובים ביותר הם האוהלים שאטומים למים. זאת אומרת אוהל שיכול לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים הוא אוהל שנחשב לטוב ונוח. אוהל כזה יוכל לשמש אותכם לאורך שנים ולתקופות שונות בשנה.

ניתן לחלק אוהלים לכמה קטגוריות, העיקריות שבהן:

אוהלי קמפינג אשר נוח להשתמש בהם בתנאי שטח שונים. ניתן לבחור בין אוהלים בפתיחה מהירה לבין אוהלי איגלו הטובים שאנחנו מכירים מזמן.

אוהלים למחנאות – מושלמים אם אתם מתכננים קמפינג משפחתי. אתם יכולים לבחור בין אוהל "איגלו" קלאסי ועמיד לאוהל "בן רגע" שיאפשר לכם הקמה מהירה ופשוטה.

אוהלים לתרמילאים –הבחירה הנכונה אם אתם מתכננים טיול מאומץ של מספר ימים.

גזיבו – אוהלי צלייה שיספקו לכם הגנה בפני השמש ויבטיחו בילוי מרגיע ובריא בחוף הים.

והכי חשוב תמיד תזכרו שכאשר אתם הולכים לקנות אוהל חשוב מאוד לקנות אוהל ממותג ידוע, בעל תעודת אחריות, על מנת שתוכלו לקבל שירות אמין וטוב גם בהמשך הדרך חברות כמו GONATURE/CAMPTOWN.

לפני שיוצאים לשטח עוצרים באתר גיפטי

באתר תוכלו למצוא מגוון אוהלים מהסוגים השונים והגדלים השונים. תמצאו מגוון רחב של אוהלי קמפינג ליחיד, אוהל זוגי או משפחתי, אוהל נפתח ברגע ואוהלים חזקים ועמידים במיוחד לתנאי מזג אוויר שונים. דרך אתר האינטרנט תוכלו לקבל את כל המידע על האוהלים שיש לנו ואת המפרט על כל אוהל ואוהל. כמו כן ניתן לראות שישנם סוגים שונים של אוהלים ושל חברות שונות העיקריות שבהן GONATUR/CAMPTOWN                                                                 

האוהלים שתמצאו באתר יספקו לכם הגנה טובה בשטח ויכולת מצוינת להרגיש כמעט כמו בבית גם כאשר אתם נמצאים באמצע הטבע ויספקו לכם כיף אדיר לבלות עם המשפחה בטיול אידאלי. 

משלוח עד הבית תוך 5 ימי עסקים

שירות לקוחות אדיב וזמין

קנייה מאובטחת

מגוון מותגים מהחזקים בשוק.

היכנסו לקטלוג טיולים וקמפינג באתר גיפטי