החיפוש נעשה קל מתמיד

גריל נינג'ה AG553

מה זה גריל נינג'ה?

הרבה יותר מגריל! גריל נינג'ה מאפשר לכם לבשל בחמש תוכניות של צלייה, אפייה, טיגון באוויר חם, ייבוש מזון וחימום.

ניתן להשתמש בתוך הבית! לגריל יש אפקט בישול של גריל ממש אך בלי כל העשן.     גריל עם מנוע עוצמתי של 1760 וואט ואפשרות לפיזור חום אחיד ולכן התוצאות מדהימות והאוכל יוצא פשוט מושלם וברמת צלייה מדויקת עבורו.

 לגריל נפח גדול ביותר שמאפשר לשים כמות גדולה של מזון ובכך לחסוך בזמן ובאנרגיות.

המכשיר בעל טכנולוגית מבוקרת ומתקדמת ודיוק מלא לטמפרטורה הרצויה.כל החלקים ניתנים לשטיפה במדיח כלים במהירות ויעילות.

למה כדי שיהיה לך גריל נינג'ה בבית?

אורך החיים הלחוץ שלנו גורם לנו לחשוב תמיד איך להתייעל ואיך לעשות את הדברים יותר מהר מבלי לפגוע באיכות.

מבחינת האוכל שאנחנו רוצים להעניק לעצמנו ולילדים שלנו ישנה חשיבות ומודעות גדולה שהאוכל יהיה בריא יותר, מופחת שומן וטעים גם יחד.

הגריל נינג'ה מאפשר לייצר כמעט כל מזון בדרך כזו ולהנות מאוכל בריא וטעים, לחסוך בזמן ובכסף.

בישול ללא שמן

בישול באוויר חם הוא טרנד חדש שבאמת מייצר אוכל טוב ברמת עשייה מצוינת בלי להשתמש בשמן. האוויר החם מתפזר בצורה מושלמת בתוך הגריל ובך מבשל את האוכל לרמת עשייה טובה על ידי תזמון מדויק של המכשיר ומאפשר עשייה של אוכל בריא יותר ללא הרבה התעסקות.

בישול מהיר ללא דאגות

המילה בישול מהיר יכולה להרתיע אותנו. אבל במקרה הזה הגריל נינג'ה מאפשר בישול מהיר ועדיין שומר על כל הערכים התזונתיים של המזון ובעצם ברגע שהאוכל שאתם רוצים להכין נמצא בתוך הגריל אין לכם יותר מה לעשות. רק לחכות שהאוכל יהיה מוכן והשעון ייעצר והארוחה מוכנה. רק להוציא מהמקרר או המקפיא לשים במכשיר ותוך תיזמון נכון האוכל יהיה מוכן להגשה. יש יותר כיף מזה??

מגוון סגנונות בישול

הייחודיות של הגריל נינג'ה מכל מכשיר צלייה אחר הוא הגודל של הסל והגוף בו אפשר לשים את המזון וכן האינסוף אפשרויות שניתן להכין עם המכשיר. דגים, בשר, ירקות, הפשרה, בישול, גריל, טיגון באוויר חם, אפייה. כל שיטה והמנגנון תיזמון ואיכות שלו.

למה לקנות גריל נינג'ה בגיפטי?

באתר אנחנו מספקים לכם את המוצר NINJA המקורי. אחריות שנתיים של היבואן הרשמי שריג. אנחנו מתחייבים למשלוח עד בית הלקוח עד 5 ימי עסקים, תמיד ננסה פחות ושירות לקוחות אדיב וזמין.