החיפוש נעשה קל מתמיד

מארזי שי לפסח

מארזי שי לפסח

חג הפסח

חג הפסח, אחד משלושת הרגלים הוא זמן בו מציינים את חירות עם ישראל ממצרים וקבלת ספר התורה בהר סיני. כחלק מהמורשת היהודית אלו ימים מאוד מיוחדים, משפחתיים ומסורתיים.

 מנהגי החג

בחג הפסח יש הרבה מנהגים חשובים שאנשים רבים גם אם הם דתיים וגם אם לא נוהגים לעשות.                                סעודת ליל הסדר שבה כל משפחה ומשפחה נוהגת לעשות לאורך שנים את המנהגים שלה ולעשות את ליל הסדר בדרך מיוחדת לה. אכילת מאכלים כשרים לפסח.

כמו כן מנהג חשוב הוא לתת מתנות בחג כסמל להתחדשות ובוא האביב. מתנה כאות הערכה לעובד או כדי לפנק אנשים שאוהבים חג הפסח הוא יעד מרכזי.

מתנות בחג הפסח

חג הפסח הוא חג מיוחד שבו נהוג לארח ולהתארח בליל הסדר כמובן ובכלל לאורך ימי החג בארוחות משפחתיות וחברתיות. לכל הארוחות האלה תגיעו בידיים ריקות? חייב להביא מתנה! ראו בהמשך המאמר רעיונות למתנות מקטלוג מתנות לפסח ומארזי שי שכולם כשרים לפסח והם יכולים להיות מתנה מושלמת להביא לארוחות החג.

בנוסף בתקופה זו של השנה שמתנקזת לפסח ובעצם מסמנת את חצי השנה שעברה וחצי השנה שנותרה מקומות עבודה רבים נוהגים לתת מתנה לעובדים שלהם, לספקים שלהם וללקוחות. בדרך זו מקום העבודה בעצם מאחל להם חג פסח שמח וכן זוהי דרך מצוינת להגיד תודה על העבודה שלהם, לפרגן ולהראות את הערכה של מקום העבודה לעובדים שלהם.

פסח בגיפטי

בגיפטי אנחנו מרכזים סוגי מתנות ומארזי שי שמתאימים לחג. מתנות באווירת חג הפסח אשר יכולים ל"סגור לכם פינה" ושתבואו בידיים מלאות לחג.

קטלוג המתנות כולל סוגים שונים של מתנות החל מכלי בית שכיף להתחדש בחג הפסח, טקסטיל, מוצרי חשמל, ציוד לטיולים ונסיעות ומארזי שי מפנקים לחג.

מארזי שי לפסח

מארז שי זו מתנה שתמיד כיף לקבל. שוקולד מתוק, יין משובח, שמן זית איכותי, חרוסת מתוקה ועוד איזו הפתעות כתוספת. לקטלוג מארזי השי הכללי לחצו כאן

בגיפטי תוכלו למצוא שלל מארזי שי אשר משלבים בתוכם יינות מיקבים ישראלים משובחים בתקציבים שונים. שוקולד איכותי של מיי גודיס בטעמים שונים, כולם כשרים לפסח כמובן, שמן זית, ממרחים וריבות שימתיקו לכם את החג, גם הם כמובן כשרים לפסח. בנוסף למארזים אפשר להוסיף מתנה מפנקת. 

מארזי שי לפסח בכמות גדולה

רוצים לפנק את העובדים במארזי שי לפסח. ניתן לספק את המארזים גם בכמויות גדולות בתיאום טלפוני 02-6640068

מארזי השי שלנו נארזים אצלנו בקפידה ובאהבה רבה, מארזים מהודרים שיפנקו לכם את החג. ניתן לשלוח לכל חלקי הארץ בין 1-5 ימי עסקים.

לקטלוג המתנות לפסח: https://did.li/4SZYH