החיפוש נעשה קל מתמיד

מוצרי NINJA בגיפטי

Ninja

מוצרי נינג'ה כבשו את שוק מוצרי החשמל בישראל , מוצרים איכותיים למטבח אשר מתאימים לאנשים שלא מוכנים לוותר על איכות. מוצרים חזקים ועמידים שישארו אצלכם במטבח לעוד שנים רבות. החל מבלנדרים משוכללים אשר יכולים לבצע פעולות שונות כדי שתוכלו להכין מאכלים ושיקיים ברמה הגבוהה ביותר ועד לגריל נינג'ה אשר מאפשרים לאפות, לבשל, לטגן ללא שמן, להכין כמעט כל אוכל שמתחשק בחצי מהזמן.

חברת נינג'ה מחדשת כל פעם מחדש על ידי מוצרים חדשניים יותר, חסכוניים בזמן ומאפשרים בישול בריא יותר לדוגמא: גריל חשמלי המוצר החם של הקיץ מאפשר לבשל באיכות של גריל או מנגל בתוך הבית ללא העשן וטעם למזון שהוא משובח וטוב ואינו "נופל" מטעם של מזון שנעשה בדרכים המקובלות. באתר שלנו תוכלו למצוא את הדגמים החדישים ביותר בתחום גריל נינג'ה דגם AG553, גריל נינג'ה פודי דגם AG301 וכן תוכלו למצוא באתר סיר טיגון ללא שמן שמאפשר בישול בריא יותר ומאפשר להכין מגוון רחב של מאכלים בדיוק כפי שהם יוצאים בטיגון עמוק. מוצרים  סיר טיגון ללא שמן 4 ב1 AF100, סיר טיגון ללא שמן 6 ב1 דגם AF163 .

באתר גיפטי תוכלו למצוא את הדגמים החדשים והמבוקשים ביותר בשוק הישראלי. עם המוצרים של נינג'ה תוכלו להנות משיקיים בריאים, בישול ללא שמן, קיצוץ וחיתוך ירקות בדרך קלה, בישול ואפייה- בקיצור כל פעולה שנדרשת במטבח נינג'ה יכול לעשות. היופי במוצרים של נינג'ה היא בהחלט היכולת שלהם לשלב מספר מכשירים במכשיר אחד, מכשירים בעוצמה חזקה מאוד, תוכניות הפעלה מתקדמות וקפדניות, תפעול קל ונוח וניראות אסטטית של מכשירים שנראים טוב במטבח. קנייה של מוצר מחברת נינג'ה זה ללכת על בטוח ואנחנו בגיפטי  אוהבים להכניס לאתר מוצרים איכותיים וטובים לכן אצלנו תוכלו למצוא מלאי של מוצרים משייקרים  ועד לטוסטר אובן.

סיר פודי נינג'ה דגם OP300

נוטרי נינג'ה דגם BN753

טוסטר אובן דיגיטלי דגם SP103

נינג'ה חכם דגם CB103

נוטרי נינג'ה דגם OB3001

ועוד ועוד ועוד.

אז למה לקנות בGIFTY???

אנחנו מקבלים את המוצרים של חברת נינג'ה מהמשווק המורשה "שריג" ועם כל מוצר מגיע אחריות, כל מוצר ותקופת האחריות שלו.על ידי הרשמה באתר של שריג אתה משלוב במאגר הלקוחות ומקבלי השירות בכל חלקי הארץ.

התחרטת? כספך יוחזר לך.

אתה מקבל את המוצר בדרך המהירה ביותר עד 5 ימי עסקים.

ניתן לבצע עד 5 תשלומים באתר.

מענה מהיר ושירות לקוחות מצויין.

קנייה מאובטחת.

כאן לשירתכם