החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות לעובדים בחברות קטנות

 

מתנות לעובדים בחברות קטנות

אתם חברה קטנה ומחפשים במהלך השנה לפנק את העובדים שלכם? אתם מחפשים אתר בו תוכלו להזמין מתנות יומולדת לעובדים? מארזים לחולים? מארז ליולדת? מארז ומתנות לחגים?

באתר גיפטי תוכלו למצוא את כל זה ועוד. מתנות לקיץ, מתנות לחורף, מתנות לחגים ולימי הולדת.

ידוע לנו שבכל חברה הכל פועל ומונע מתקציב ולכן כל כך נוח אצלנו באתר. יש מגוון רחב של סוגי מתנות ומארזים בתקציבים שונים, מתנות שכולם אוהבים ומתלהבים. תוכלו באתר גם לסנן את הבחירות לפי התקציב ובכך להתמקד בדיוק במה שמתאים לכם, כך תוכלו להתאים את המתנות לצרכים שלכם. ואם ראיתם משהו שמאוד אהבתם אבל התקציב שלכם פחות מהעלות, תכתבו לנו ואנחנו נעזור לכם ובמידת האפשר נפיק לכם קופון הנחה וככה נצליח למצוא את המתנה המושלמת בתקציב המתאים לכם.

מתנות משתנות

איזה כיף זה לפנק את העובדים ועוד במתנה משתנה, מתנה מתוקה, מתנה חמה בחורף, קיצית בקיץ, מתנה למשרד או לבית פשוט הרעיונות לא נגמרים.

באתר גיפטי תוכלו למצוא שלל אפשרויות של מתנות מתחדשות לאורך כל השנה. כך כל פעם תוכלו להפתיע את העובדים במתנות חדשות ונפלאות. כך בכל זמן בשנה תוכלו לראות את המתנות הרלוונטיות ביותר ובכך לא לבזבז זמן יקר בחיפוש באינטרנט. אנחנו עושים בשבילכם את העבודה ומחפשים עבורכם כל פעם את המתנות הכי נחשבות ותמיד תמיד נחשוב על הדרך לפנק את העובדים שלכם.

שינוי הרגלי עבודה

בשל הקורונה שיטות עבודה בהרבה חברות קטנות וגדולות השתנו והרבה חברות עברו לעבוד מהבית. בגיפטי אנחנו מציעים לכם לעשות איתנו שיתופי פעולה לאורך כל השנה. לקבל קוד קופון קבוע בו אתם מזמינים מתנת יומהולדת קבועה/ מתנה לעובד החולה/ מארזי שי לכל סיבה שתמצאו לנכון ואנחנו כבר נדע לספק את המשלוח עד לבית העובד, נצרף ברכה ובעצם נסגור לכם פינה. המשלוחים שלנו הם לכל רחבי הארץ באותה עלות.

שירות לקוחות זמין ואישי

 

כמו כן תוכלו להנות משירות לקוחות זמין, אישי ואדיב במייל, בוואטסאפ ובטלפון. דרך ערוצי התקשורת תוכלו לשאול את כל השאלות, לקבל הצעות מחיר והנחות במידת היכולת, במיוחד אם מדובר בכמות.  

 

 

מוצרים מומלצים: