החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות לשבועות בגיפטי

שבועות חג בלבן

בקרוב נחגוג את חג השבועות. חג בו אנחנו מודים על כל התוצרת הנפלאה שיש בארץ היפה שלנו ובכלל להודות לתוצרת אישית של כל אדם לעצמו ולמשפחתו. חג השבועות הינו חג מרגש וחגיגי שהכל לובש לבן וטוהר. חג מרגש המלווה במטעמים חלביים (בדרך כלל),זרי פרחים על הראש ושפע של פירות וירקות. חג של התחדשות ושל בוא הקיץ. הזדמנות מצוינת לתת מתנה למי שאוהבים ולמי שרוצים לשמח. מתנה מאתר גיפטי נותן פתרון לכל כך הרבה אנשים ולכל כך הרבה סוגי אירועים.

קטלוג שבועות בגיפטי

בקטלוג מבחר מתנות לשבועות שכל אחד ישמח לקבל. מתנות שימושיות שכיף שיש במטבח ובבית. מתנות שקשורות באפייה, עשייה במטבח וארוחות משפחתיות. מתנות לפי הצרכים שלך ובהתאמה אישית לפי תקציב המתאים לך.

מארזי שי באתר

בשבועות אתר גיפטי לובש לבן וחגיגיות ופורס בפניכם תוצרת ארץ נהדרת של שלל מארזי שי הכוללים שמן זית, יין מיקבים שונים בארץ, שוקולדים ועוד.                                                                                

מארזי שמן זית, מארזי שוקולד , מארזי יינות ממגוון יקבים וסוגים, מארזי ממרחים וקונפיטורות מחברות כחול לבן, קרשי חיתוך מיוחדים לגבינות ועוד ועוד ועוד.

מתנות בניחוח של שמחה והתחדשות

המתנות באתר גיפטי יכולים להתאים למארחים, למתארחים לחברים ובני משפחה מתנות ברוח החג וברוח הימים שמסמלים חגיגיות וארץ ישראליות. מתנות שימתיקו וירחיבו את הלב בחג הזה. מתנות בתחום המטבח והבישול, מתנות לאירוח, מתנות המתאימות לקיץ הקרוב ומתנות יפות שכיף לקבל. החג הזה שהוא חג מרכזי בשנה הוא זמן כל כך טוב לתת מתנה לעצמך, לביתך או לקרוביך. אחרי כל השנה המוזרה שעברנו צריך לזכור לשים את הטוב מקדימה ולתת את הטוב הזה גם לאחר.

מתנות באתר גיפטי

המתנות באתר שלנו יכולות להתאים לשלל אירועים וחגים. באתר תוכלו למצוא מתנות לחגי ישראל, מתנות לקיץ, מתנות לטיולים וקמפינג ומתנות לבית במדרג מחירים שכל אחד יכול למצוא משהו שיתאים לרוחו ולתקציבו. כשאתה נותן מתנה לעצמך או לאנשים הקרובים אליך אתה מתמלא אושר ושמחה שאין להם מחיר. כמו כן באתר גיפטי תקבלו שירות לקוחות מצוין, עזרה אם תצטרכו בלמצוא את המתנה המושלמת לשבועות או לכל מאורע אחר וכן משלוח עד בית הלקוח בקנייה מעל 300 ש"ח תוך 5 ימי עסקים.

קטלוג שבועות