החיפוש נעשה קל מתמיד

ערכות קפה

ערכת קפה לשטח

כמה כיף לשתות קפה/תה בשטח

לפי דעתי ערכת קפה הוא מוצר חובה לכל בית. כמה כיף שיש אפשרות להכין אוכל/תה/קפה בטיול במדבר או על פסגת הר, במילואים, בדרך לסבתא כשיש פקק בעצם בכל מקום שרק תירצו.

ערכת קפה או פק"ל קפה בשמו הצבאי

 הוא בעצם תיק נשיאה נוח ומרופד בדרך כלל אשר מכיל בתוכו בדרך כלל פינג'ן, קופסאות אחסון לקפה/תה וגזיה. אפשר לקחת את הערכה לכל מקום, לבשל על הגזיה או להכין שתייה בשטח. ניתן להצמיד לאופניים או לזרוק בתא מטען של האוטו ופשוט שיהיה זמין בכל יום ובכל מצב. תמיד הוא יהיה פרקטי ותמיד הוא לא יתפוס הרבה מקום.

ערכות קפה באתר גיפטי

יש מגוון רחב של ערכות קפה בשוק. באתר גיפטי בחרנו כמה סוגים של ערכות קפה בעיצובים ותקציבים שונים כדי שאתם תוכלו לרכוש מה שמתאים לכם. כל הערכות באתר הם איכותיות, מוצרים מעולים ועיצובים נוחים ושימושים.

 ערכות הקפה שתוכלו למצוא באתר

ערכת קפה אמיגו של גו נייצר- ערכת קפה קלאסית בתיק נשיאה. הערכה כוללת גזיית ניקוב, קופסאות אחסון, 4  כוסות זכוכית,כפית ופינג'ן.

ערכת קפה קלאסית-ערכת קפה הכוללת תיק נשיאה נוח וגדול, מחבת לבישול בשטח, פינג'ן, 4 כוסות זכוכית, קופסאות אחסון, גזיית ניקוב וכפית.

ערכת קפה קומפקטית של גו נייצר- כוללת תיק רחב לנשיאה, גזיית הברגה, 4 כוסות זכוכית, פינג'ן איכותי ושש בש-דמקה מיני לשחק בשטח.

בגיפטי הלכנו על איכות הערכות ולא על כמות הערכות שיש לנו באתר ולכן בחרנו את הטוב ביותר ובדקנו את כולם.

את המוצרים אתם יכולים לקבל עד בית הלקוח תוך 5 ימי עסקים בלבד. ניתן לקנות בכמויות גדולות ולתת מתנה שווה לעובדים או סתם לפנק מישהו שאוהבים.

לכל התייעצות או שאלה מוזמנים לפנות אלי במייל או בטלפון אני זמינה.?

אז בפעם הבאה שאתם יודעים שאתם יוצאים לשטח תצטיידו בערכת קפה מהאתר ותהיו מרוצים עד הגג ועל הדרך תהנו גם ממשקה טעים.

היכנסו לקטלוג המוצרים לטיולים וקמפינג ותראו שם את המוצרים הנהדרים