10 טיפים לקניית מתנות בפסח

 

חג הפסח מתקרב אלינו בצעדי ענק וכולנו מצפים לחבילת השי המיוחלת ממקום העבודה. אם אתם בעלי חברה או בית עסק המעסיק עובדים, קחו בחשבון, כי לא די בלעטוף בקבוק יין או קופסה מעוצבת עם כל מיני סוגי שוקולד ולהקדיש כרטיס ברכה של "חג פסח שמח". העובדים מצפים לשינוי בכל שנה. מתנות לפסח לעובדים, חייבות להיות מושקעות ומיוחדות. בגלל שבחג הזה אנו יושבים לארוחה חגיגית עם המשפחה המצומצמת והמורחבת, תמיד יהיה כיף לפתוח את חבילת השי שקיבלתם מהעבודה ולטעום ממנה יחד עם בני המשפחה. הטיפ המומלץ הינו, להוסיף לכל חבילת שי לפסח, איזה משהו מיוחד וטעים שרק ירומם את מצב הרוח של כולם.

 

יש לזכור, כי כאשר אנו מתחילים להתעניין יחד עם וועד העובדים בחברה לגבי מתנות לפסח המיועדות לעובדים, יש לרכוש מתנות שתהיינה שימושיות לחג. הכוונה היא למתנה יעילה. בגלל שכל בעל חברה משקיע כסף רב לרכישת מתנות לעובדיו, מומלץ לרכוש מתנה שתהיה בעלת ערך לעובדים. ההמלצה היא, לשאול את העובדים מה הם היו רוצים  כמתנה לחג הפסח. בחברות הי טק למשל, נהוג לחלק תלושים לחג, כך שהעובדים יוכלו לרכוש בעצמם את המתנה המועדפת עליהם באופן ספציפי.

 

מתנות לעובדים לחג הפסח עם מטרה מסוימת

 

חג הפסח, הוא אחד מהחגים החשובים ביותר למסורת היהודית ולכן,  יש להעניק מתנות לפסח לעובדים, שיתאימו לאווירת החג. התחושה הלאומית-יהודית בין העובדים במקום עבודתם, מייצרת איזה שהוא חיבור שהוא מעל לחיבור מקצועי וכן, זו הזדמנות לחברה או לארגון להראות את הערכתם לעובדים. יש לזכור בנוסף, כי חג הפסח הוא חג האביב, חג הפריחה והוא למעשה חג ארוך שרבים יוצאים לחופש, מה שמעורר את ההזדמנות לצאת לטיולים משפחתיים, תוכלו להוסיף לחבילת השי המיועדת לעובדים איזה שהוא אלמנט שיתאים לפיקניק כגון תיק נשיאה, שמשייה וכל דבר אחר שיהיה שימושי לטיולים אביביים בחיק הטבע.

 

ישנן חברות המעדיפות להעניק מתנה זהה לכל העובדים לחג הפסח. לרוב, מדובר על מארז שי מחברה המספקת מתנות לחגים לעובדים בחברות וארגונים. מתנה זו, יכולה להיות עציץ, מארז שי עם יין וסמלי החג, סט של כלי הגשה שיתאים לארוחת הפסח וכדומה. ישנן חברות שמעדיפות לבחור בין כמה סוגי מתנות לשל, מתנות המיועדות לגבר כגון מוצרי טיפוח או מתנות לאישה, כאשר מתנות אלה מצורפות לאריזת שי עם אלמנטים המיועדים לחג הפסח כגון אגדת פסח, בקבוק יין , כיסוי למצה ועוד. תוכלו להציע שוברי פינוק לעובדים הכוללים חבילת ספא מפנקת, ארוחת בוקר זוגית או קופון לנופש באחד הצימרים בצפון או דרום הארץ.

 

להתארגן כמה חודשים מראש לבחירת מתנות לעובדים לחג הפסח

 

בגלל שקיימות המון חברות בשוק המציעות מתנות לפסח לעובדים, מומלץ להתארגן מראש ולבחור נכון, כאשר עדיין יש לכם מרווח זמן סביר. ברשתות ניתן למצוא  קטלוגים של מתנות ואריזות שי לעובדים ואפילו עם המחירים, כך שתוכלו לארגן לעצמכם תקציב מראש של מתנות שתהיינה שימושיות ומוערכות וכאלה שלבטח יתאימו לחג הפסח.חג הפסח הוא אחד מחגי שלושת הרגלים הוא חג חשוב, מה שמצריך בחירה של מתנה שהעובדים שלכם יעריכו ויבינו שאתם גם מוקירים את עבודתם.

 

מתנות פסח גם לילדי הגן

 

מלבד מתנות שמוענקים לכבוד חג הפסח באמצעות מקום העבודה, או מתנות לבני המשפחה, גם לילדי הגן, יש לבחור נכון מתנות לפסח לגני ילדים. בגני הילדים לדוגמא, מציינים את חג הפסח עוד זמן רב לפני בוא החג ומלמדים את הקטנטנים על מנהגי החג מומלץ לבחור מתנות שלא יסכנו את ילדי הגן כאשר השימוש במתנה זו, יהיה בטיחותי והמתנה עצמה תהיה מעניינת ותזכיר להם את מנהגי החג שהם למדו בגן.  יש להוסיף למתנה אגדה מאוירת לחג הפסח שהיא בעלת כריכה רכה, כוס יין קטנה העשויה פלסטיק, בקבוק יין תירוש אישי וכל זאת בסלסלה קטנה ואישית לכל ילד בגן. תוכלו לשלב מעמד מצות מעץ, אריזה מסאטן לשמירת האפיקומן ועוד מתנות מרהיבות לילדים בגן המיועדות לחג הפסח.

 

עוד מה שיכול להתאים עבור מתנות לפסח לגני ילדים, יכולה להיות צלחת חג מפלסטיק עם כל ברכות החג כמו: חרוסת, חזרת ועוד. ההמלצה היא להשיג את המתנת לילדי הגן, רק בקרב משווקים מורשים שמציעים מגוון רב של מתנות מתאימות לכל חג, לכל עונה, מה שיקל על הבחירה. תמיד ניתן להתייעץ עם המוכרים והמשווקים שיש להם ניסיון רב שנים בתחום המתנות שיש לרכוש לילדי הגן, מה שעשוי לגרום לגננות לבצע בחירה מושכלת. מומלץ להוסיף למתנה את מה שילדי הגן אוהבים מאוד, הכוונה היא לממתקים כשרים לפסח וכן, להוסיף לאריזת השי לחג הפסח, ברכת חג מעוצבת. יש לזכור, כי מתנות שתחולקנה לילדי הגן בחג הפסח ובשאר החגים הגדולים בישראל, תמיד תשמחנה את הילדים והן תהוונה עבורם מזכרת יפה שהם גם ישמרו עליה למשך שנים רבות.