החיפוש נעשה קל מתמיד

מארזי שוקולד

מארזי שוקולד

למה כדאי להעניק במתנה מארזי שוקולד יוקרתיים?

מארזי שוקולד יוקרתיים היא מתנה מנחמת ומחממת את הלב שאפשר לתת בכל אירוע ולכל אחד. בגיפטי תוכלו למצוא מארזים יוקרתיים, מעוצבים באלגנטיות ברמה גבוהה, בעלי עיצוב נקי ואסטטי. חברות ואנשים פרטיים בוחרים במארזי מתנה יוקרתיים אשר כוללים שוקולדים איכותיים וטעימים אשר ארוזים בצורה מהודרת שמושכת את העין.

קיימים אצלנו סוגים שונים של שוקולדים חלקם בעלי טעם נועז וחלקם בעלי הטעם המוכר והאהוב. השוקולדים ארוזים באריזה נפרדת מה שנותן למארז יוקרתיות וצבעוניות. המארז נחשב יוקרתי כאשר השוקולד הוא איכותי והמראה שלו יוקרתי וניתן לשלב אותו עם עוד מוצרים יוקרתיים נוספים: יין טוב, שמן זית מעולה ועוד.

מארזי היוקרה בגיפטי משלבים הכל ביחד. ישנם שילובים שונים כדי שתוכלו לבחור מה מתאים לכם ולאהובים לכם, היופי שביוקרה שמחירים נוחים ונמצאים על סקאלה רחבה כדי שיתאים לכל אחד להתפנק ממארז יוקרתי.

איך בוחרים מארזי שוקולד מיוחדים?

מארזי שוקולד מיוחדים בוחרים אחרי שרואים את המארז, רואים את רמת ההשקעה והגימור של הכל ומחליטים.

השוקולדים שלנו הם ברובם מיבואן השוקולדים "מיי גודיס" שמספק מבחר שוקולדים עצום שמאפשר לנו לבחור עבורכם את מארזי השוקולד המיוחדים ביותר ולכם נשאר רק להסתכל על המארזים לבחור על פי תקציב את המארז שמתאים לכם והמשלוח יגיע עד לבית הלקוח תוך 5 ימי עסקים.

מה כוללים המארזים?

מארזי שוקולד בגיפטי כוללים מגוון רחב של טעמי שוקולד שמתאימים לחך הישראלי. אנחנו מציעים מוצרים מגוונים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים ונוחים.

כאשר אנחנו מרכיבים מארזי שוקולד אנחנו חושבים על כל הפרטים הקטנים והגדולים כדי שאתם תקבלו או תתנו את המתנה הטובה ביותר לאוהבים שלכם ותדעו שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר.

אנחנו דואגים למראה האריזה, לגיוון ולשמור על השוקולדים במצבם הטוב ביותר על ידי שמירה על טמפרטורה נכונה משלב האריזה ועד שהמארז מגיע ללקוח.

כמו כן יצרנו עבורכם סוגים שונים של שילובים בין השוקולדים כדי ליצור יצירתיות וצבעוניות במארזים.

אנחנו דואגים לעשות שילובים מוצלחים בין כל מיני מוצרים עם יינות ארץ ישראלים מעולים, שמן זית כתית, ממרחים ותבלינים איכותיים וציוד נלווה כמו צידנית, תיק שרוך או קופסא מהודרת