החיפוש נעשה קל מתמיד

מוצרי קיץ

מוצרי קיץ

 

מה זה מוצרי קיץ?

מוצרי קיץ הם מוצרים שבדרך כלל קונים במתנה לתחילת חופשת הקיץ או לזמן הקיץ. מוצרי קיץ כוללים מוצרים שכיף ונוח ללכת איתם לים, לבריכה, לטיולים, לנסיעות לחו"ל ולטיולים בטבע הישראלי.

 

מתנות לקיץ הם מתנות שמאוד כיף לקבל כי הם מוסיפים שמחה וצבעוניות לחיים. כמו כן בדרך כלל מדובר במתנה מאוד פרקטית ושימושית שמאוד עוזרת להתנהלות בימות הקיץ החמים.

 

במוצרי קיץ ניתן למצוא צידניות מכל הסוגים והגדלים, מגבות צבעוניות ומיוחדות, מטקות, שש בש ומשחקי חוף ובריכה, בקבוקי מים שווים וכן כיסאות ים ,שמשיות וצליות למיניהן. מוצרי קיץ זו מתנה עם השקעה שלא חייבת להיות בתקציב כל כך גבוה ועם זאת אפשר לקבל מארז מהמם ומושקע ובכך לשמח את האהובים עליכם.

 

 

למה כדאי להעניק מוצרי קיץ ממותגים?

מוצרי קיץ ממותגים זה תמיד כיף לקבל. חברה שרוצה לנצל את עונת הקיץ כדי לפרסם את עצמה וכדי להעלות את המוטיבציה של העובדים בה יכולה לתת מתנות סופר מושקעות בתקציבים שונים כאשר יש עליהם את המיתוג של החברה.

 

מוצרי קיץ אלה מוצרים שתמיד הולכים איתם בחוץ ולמתג אותם זו החלטה מאוד חכמה. מיתוג של חברות דרך מוצרי קיץ היא דרך יעילה לפרסום. העובדים מרוצים והחברה מרוויחה מפרסום "חינמי".

 

מוצרי קיץ הם המוצרים האידיאלים לדעתנו למיתוג גם בגלל השימושיות שלהם, הצבעוניות שלהם ובגלל החשיפה שלהם בחוץ. ניתן למתג בדרך של הדפסה או לרקום על גבי מוצרי טקסטיל.

 

 

איזה סוגים של מוצרי קיץ מומלץ לרכוש?

מוצרי קיץ שמומלץ לרכוש הם רבים וטובים. אך ישנם מוצרי זהב שכל קיץ יש להם ביקוש והם תמיד יפים וכיף לקבל אותם כמו מגבות לחוף ולבריכה, מיטות שיזוף, צידניות ממגוון סוגים , בקבוקי שתייה, שימושיות, כיסאות נוח, משחקי חוף ועוד.

 

הרבה פעמים צוותים חינוכיים וועדי הורים בוחרים לקנות למורה/לגננת/לצוות החינוכי מוצרי קיץ כמתנה לסוף השנה ובכך מציינים את בוא החופש הגדול ואת הקיץ. תיזמון ודרך נפלאה להגיד תודה בעזרת מוצרים שימושים וטובים שיפנקו אותם בחופשה שלהם. 

 

מוצרי קיץ טובים הם מוצרים שפונים למשפחות. זאת אומרת מוצרים שכל המשפחה יכולים להנות מהם. החל ממחצלת משפחתית ועד לצידנית גדולה 50 ליטר שיכולה להכיל הרבה אוכל כשיוצאים לפיקניקים משפחתיים.

 

קיץ זהו זמן שהרבה אנשים וחברות יוצאים לטיולים ונסיעות, ערבי סיכום שנה וערבי צוות ולכן יש לנו קטלוג שלם אשר משלב בתוכו מוצרים שמתאימים לקיץ ושגם מתאימים לטיולים.

 

בקטלוג תוכלו למצוא אוהלי שטח, מזרני שטח, פנסים, ערכות כלים להישרדות בשטח ועוד הרבה מתנות שניתן למצוא ולשלב מתנה לקיץ ומתנה לטיול ולשטח. ניתן כמובן למתג את המתנות ובכך לתת מתנה שלמה ויפה.

מוצרי קיץ שהכי מומלץ לרכוש הם מוצרים פרקטים ושימושים, מוצרים שפשוט כיף שיש לך ובדרך כלל אלו מוצרים שישמחו את מי שיקבל אותם ויעזרו לו לעבור את הקיץ הישראלי בכיף ובשלום.

 

 

איך בוחרים מוצרי קיץ בגיפטי?

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים שימושים לקיץ. המוצרים האלו יכולים כמובן לשמש אותכם לאורך כל השנה. היופי במוצרים האלה הם הצבעוניות, השפע וחום שיש רק במוצרי קיץ.

 

אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה בדיוק לקחת דרך שירות הלקוחות נשמח לבחור איתכם את מארז קיץ המושלם עבור עובדים, חברים או צוותי הוראה מורות וגננות שלכם ולספק אותם ארוזים יפה עד לבית הלקוח תוך 5 ימי עסקים. ניתן לעשות מארזים גם לחברות בכמויות קטנות.