החיפוש נעשה קל מתמיד

מתנות לקיץ

מתנות לקיץ

מתחיל להתחמם ואתם מחפשים מתנות לקיץ! כבר יש לכם בלו"ז כמה מועדי נסיעות וטיולים שחסר לכם ציוד אליהם? מצוין! הגעתם לאתר הכי נכון! באתר גיפטי ריכזנו עבורכם מגוון של מתנות קיץ מפנקות – מארזי בירות ופיצוחים, ערכות קיץ, צידניות, בקבוקי ספורט, מחצלות, ציוד טיולים ועוד מגוון הפתעות מרגשות.
כמדי קיץ, מתעוררים לחיים ומתחילים לתכנן פעילויות קיץ משפחתיות ואישיות. קובעים קמפינג, יציאה לים עם המשפחה, חופשה עם חברים ופתאום נזכרים שאין לנו ציוד! בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! אנחנו ריכזנו עבורכם את כל מוצרי הקיץ במקום אחד ותוך חמישה ימים אתם מסודרים עם מתנות ומוצרים לקיץ! ניתן להזמין מגוון מוצרים במגוון צבעים ברכישה פשוטה דרך האתר וכן ברכישה מעל 300 ש"ח המשלוח עלינו. 
אתם רוצים לשמח ולציין את הקיץ עם חבר/ בן משפחה/ לקוח/ עובד, אין בעיה! רק תבחרו את מתנת הקיץ המתאימה לו ואנחנו כבר נדאג לכל שאר הדברים. השאירו ברכה ,כתובת וטלפון ומתנת  הקיץ שלו תגיע אליו עד חמישה ימי עסקים בלבד לכל מקום בארץ.
הכיף בקיץ שיש כל כך הרבה אפשרויות למתנות ממש שוות – קטלוג הקיץ המלא:
בקבוקים שתייה– בקבוקי פלסטיק ונירוסטה באיכות גבוהה. מתאים למבוגרים או לילדים. בחרנו בקפידה קטלוג איכותי של בקבוקי שתייה שילוו אותכם לאורך כל הקיץ.
צידניות- צידניות ששומרות על המזון קר וטרי למרות שאנחנו בשמש הקופחת, חשוב מאוד. איזה מגוון איכותי וטוב יש באתר , היכנסו ותראו איזה יופי.
מוצרים לטיולים וקמפינג– מאוהלים מעולים ועד לשולחנות פיקניק, מזרני שטח, תיקי ים, מוצרים לים, מחצלות, מגבות ועוד.
מחפשים מוצר ספציפי ולא מצאתם באתר, דגם מסוים מהחברות איתם אנחנו עובדים, אל דאגה! תכתבו לנו למייל או לוואטסאפ ואנחנו נעשה את מירב המאמצים להוסיף את המוצר לאתר ולתת לכם את המחיר הכי טוב.