החיפוש נעשה קל מתמיד

מוצרים לטיולים

מוצרים לטיולים

סגרתם דיל לסוף שבוע? עובדים עם חו"ל וטסים אחת לחודש? יוצאים לקמפינג עם השפחה וחסר לכם ציוד? גיפטי זה המקום הנכון עבורכם!
 
בקטלוג זה ריכזנו עבורכם מגוון גדול מאוד של מוצרי טיסות נסיעות וטיולים שכל כך התגעגעתם אליהם! מזוודות, תיקי, כיסויי דרכונים, מטענים ניידים, אוזניות לטיסה, גאדג'טים לחו"ל ועוד מגוון עצום של מתנות.
 

האתר גיפטי פונה למגזר הפרטי ומאפשר רכישה מאובטחת דרך האתר של מוצרי טיולים ונסיעות. ברכישה של מעל 300 ש"ח המשלוח על חשבון גיפטי.
 

מעוניינים לרכוש בסיטונאות או בכמות גדולה? אין בעיה בלחיצת כפתור תוכלו לעבור לאתר הסיטונאי שלנו ולקבל הצעת מחיר מנצחת עבורכם.מעוניינים לשלוח מתנה לחבר? בן משפחה? קולגה מהעבודה? אין בעיה! תרשמו לנו את הכתובת והטלפון ונשלח עבורכם.
 
איזה מוצרים לטיולים מומלץ לרכוש?
מוצרי טיולים הם כמו זהב טהור לאוהבי הטיולים והשטח. הטיול יכול להשתדרג ברגע. אם יש לך את הציוד הנדרש ואם יש לך מוצרים שעוזרים לנוחות במהלך הטיול החוויה הופכת להיות טובה יותר וכיפית בהרבה יותר. 
 
מוצרי טיולים הם בדרך כלל מוצרים פרקטיים שצריך וכדי שיהיה לכם בשטח. מומלץ שמוצרים לטיולים יהיו של חברות ידועות בשוק וחברות שמספקות שירות לקוחות זמין וטוב. מוצרים מסוג זה הם מוצרים שיש להם יחסית בלאי ולכן שוב חשוב לשים לב כי החברה שקונים ממנה היא ידועה ותוכל לעזור במידת הצורך.
 
כל כך כיף לרכוש מוצרים לטיולים בידיעה שתהיו בשטח אבל תרגישו כמו בבית. יש מגוון רחב מאוד של מוצרים החל מאוהלי שטח בגדלים שונים, פנסים, כיסאות נוח עמידים, מזרני שטח איכותיים, עגלות שטח, צידניות ועוד.
 
 
למה כדי להעניק ציוד קמפינג במתנה?
לתת ציוד קמפינג במתנה זו מתנה מושקעת ובדרך כלל מאוד מתאימה לבן אדם. מי שאוהב מוצרי טיולים, מתנה כזו בשבילו היא כל כך מספקת ועונה על צורך. להביא מתנה שהיא פרקטית ויש בה צורך זה כזה כיף. אתה יודע שבחרת נכון.
 
צריך לבדוק מה הצרכים של מקבל המתנה או מה חסר לו במאגר המוצרים לטיולים, או אולי הוא יוצא עכשיו לטיול הראשון שלו וצריך הכל. כל מקבל מתנה והצרכים שלו. חשוב לקנות מוצרים ששמעתם עליהם או של חברות ידועות ובכך להצליח לקלוע לטעם ולרצון של מקבל המתנה.
 
 
איך בוחרים מוצרים לשטח?
בשביל לבחור נכון מוצרים לשטח צריך לדעת עבור מה ומתי במהלך השנה הציוד יהיה בשימוש. יש מוצרים שמתאימים לשטח חורפי ומוצרים שמתאימים לשטח קיצי.
 
מוצרים לשטח יעזרו לכם להתנהל יותר בקלות ושתרגישו הכי בנוח. מוצרים כגון: אולרים, פנסים, תאורת שטח, מזרן שטח, צידניות, סיר בישול לשטח, מצפן וכו. הם מוצרים שתמיד כיף שיש בשטח וישדרגו תמיד את החוויה. ומוצרים כגון: אוהלי שטח, שק שינה, בגדים לטיולים, תיקי גב הם מוצרים שצריך יותר להתאים למקום הטיול ולמזג האוויר.